Keresés

TOP 5 Játékos

# Név Szint
1 Redflame 115
2 FirgusGSXR 115
3 MisticGirl 115
4 hefaistos 115
5 Ryu89 115

Mutasd Mind

Facebook

Ranglista - TOP 100 Céh

#NévTagokSzintRangpontGyőzelemDöntetlenVereség
1SionRend63204656969710
2MAFF14204183669910
3TacTic432041716511310
4Area994220377773914
5PartyFaces120356473111
6NiGhT1020350643513
7Ronin1920327333966
8SleepWalkers2920313221301
9Limited1517309922370
10Nexus1420308582073
11NeverFear220305513926
12McWINN1020287341711
13ThePromise1420283481721
14ThePhoenix44202699641111
15DarkestStar120258761031
16Bingo42024499800
173OO92024367800
18Funtasy22024154710
19maffias2322023868500
20HellFire1320237141233
21NewBeginning1920232061112
22eQuAliTy182023139950
23Remember212022971860
24SweetKillers3120228361404
25Fosterekhaza612022660200
26TheBests52022366410
27KergeMarhak202022275500
28MasonKillers222021690340
29FeelThePoweR122021155440
30WorldKillers172020687511
31FightForUnit72020620924
32NemeshanyFC262020549311
33Ambu72020327300
34DarkDue272020000000
35Sittes492019950100
36FelkeloNap82019950100
37EliteDragonS162019890110
3888eszement82019850100
39TheSecret112019807100
40Diamond62019800120
41alkonyats2120197442038
42WeInfidelS122019727100
43Victory322019700110
44NaPasztmek102019700100
45RedMoon322019629530
46Avenger62019558100
47TheSetup319195081555
48LittleBEASTS82019452201
49NoDeLay62019279100
50Arcane222019271201
51Another192019237321
52LasVegas62019207503
53Sorry192019175201
54TrollkodjunK12019146100
55Comets302019145623
56phoenixs2182019104100
57CreaTive172019052302
58legiteams282019000000
59TheLegend32019000000
60DarkHammer62019000000
61youtubes2602019000000
62DragonKing222019000000
63BlackShield12019000000
64Legacy12019000000
65RagazzI42019000000
66Mercenary42019000000
67Brotherhood362019000000
68VadKutya162019000000
69WTF12019000000
70BadBoyz82019000000
71Mokisok22019000000
72Guardians62019000000
73Bass42019000000
74RTMSTUDIO42019000000
75teamwork232019000000
76Sparowhunter172019000000
77YouTubee12019000000
78carpediems2272019000000
79crazyteams2102019000000
80Incubus32019000000
81Alcatraz122019000000
82TheActive32019000000
83apritok12019000000
84DeadWorld132019000000
85FirstCompany102019000000
86RevolutioN152019000000
87Sunshine92019000000
88TechHouse72019000000
89EgoLego72019000000
90Eventlovagok162019000000
91Phoenix52019000000
92Fury62019000000
93SecretKill22019000000
9460Above12019000000
95BeyondTheTop22019000000
96AggroBerlin12019000000
97AGAiN272019000000
98Pegazus122019000000
99K3llerTeam22019000000
100OldHereos22019000000

Bejelentkezés

Kliens Letöltés

A kliens hibamentes futásá-hoz szükséges, hogy a
MS .NET Framework 3.5
vagy újabb verziója telepítve legyen a számítógépeden.

OldGame2 Wiki

© 2016 Minden jog fenntartva | Impresszum | Á.SZ.F. | Adatkezelési nyilatkozat